İletişimBiz Sizi Arayalım

Kapılarınıza Sihirli Dokunuşlar Yapıyoruz..

OZ Kapı, güvenin temsilcisidir. Kurulduğu günden bu yana güvenliği estetikle birleştirerek uluslararası standartlarda çelik kapı üreten OZ Kapı, sektöründe meydana gelen değişiklikleri yakından takip etmektedir.

Kendisini her geçen gün dünya normlarında geliştiren OZ Kapı’nın ürün gruplarını güvenin ve estetiğin bir arada sergilendiği kapılar, hava şartlarından etkilenmeyen apartman giriş kapıları, villa kapıları ve yangın çıkış kapıları oluşturmaktadır.

Uzman kadrosu, donanımlı üretim tesisleri, özgün tasarımları, başarılı uygulamaları ve her bütçeye uygun kaliteli kapı üretebilen esnek yapısı ile kısa sürede markalaşan OZ Kapı, kaliteli üretimi azami dikkat göstermekte ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Üretmiş olduğu kapıları 2 yıl garanti süresi ile satışa sunan marka, kapı sektöründe kendisine duymuş olduğu güveni, müşterileri ile de paylaşmaktadır.

OZ Kapı çalışmalarına tasarım ve teknoloji yatırımlarıyla devam etmekte ve hizmet etmiş olduğu sektörde vazgeçilmez bir marka olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

  • Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak.
  • Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip özgün projeler ve inovatif çözümlerle bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak.
  • Çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak.

Vizyonumuz 

OZ Kapı olarak geçmişimizden gelen birikim ve aşağıda hedeflediğimiz değerler doğrultusunda hareket edeceğimizi taahhüt ederiz:

  • Konfor ve güveni, uygulamalarımızla, insanlar için erişilebilir kılan yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz.
  • Dünya ve ülke ekonomisine hareket vermek adına gerçekleştirdiğimiz örnek proje ve uygulamalarımızla, istikrar sağlayan ve sektöründe parmakla gösterilen bir firma olmak için çalışıyoruz.
  • Sürdürülebilirliği, şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını gelecek nesillere taşımanın ötesinde, çevreye duyduğumuz hassasiyet ve insani bir sorumluluk bağlamında ele alıyoruz, üretirken korumaya özen gösteriyoruz

Bize Ulaşın

Çelik Kapı, Apartman Giriş Kapısı, Villa Kapısı, Yangın Kapısı Uygulamalarınız için, (Konut, Ticari, Endüstriyel) Çözüm Üretiyoruz. Tüm ürün gruplarımız için ihtiyaçlarınıza göre, detaylı keşif, fiyatlandırma, uygulama, servis için bizi hemen arayın!

konya avukat
ankara avukat
ankara dershane
cerrahi bone
doktor bonesi
tesettür cerrahi bone
hemşire bonesi medwoox cerrahi bone modelleri asgari ücret ankara dershanesi